F1 Autohooldus

Täname teid, et külastasite meie kodulehte! Siin te saate tutvuda meie teenustega.

Teenused

Autoremont

Kvalitetne autoremont

Rehvitööd

Tulge juba täna

Autopesula

Teeme teie auto puhtaks

Poleerimine

Helistage ja broneeri aega

Broneeri aega juba täna

Autoremont

Mootoriõli vahetusvälba annab mootori ehk auto tootja ja see sõltub kolmest peamisest parameetrist:

1. Kasutatava mootoriõli kvaliteedist – kõrgema kvaliteediga õli peab kauem vastu. Sünteetilised õlid taluvad ekstreemseid tingimusi mitmeid kordi paremini, kui mineraalsed.

2. Mootori ehitusest ja seisukorrast – kaasaegses väikese läbisõiduga mootoris vananeb õli aeglaselt, vanas kulunud mootoris kiiresti. Raske on võrrelda mootoreid millede valmimis aastad on näiteks 1980 ja 2000.

3. Töötingimustest, millistes mootor töötab – kerged maantee tingimused avaldavad õlile väikest survet, sõit linna ummikutes, töö metsas või ehitusplatsil rikub õli oluliselt kiiremini..

Lisaks eeltoodud peamistele teguritele mõjutab õli vastupidavust kütuse kvaliteet – madala kvaliteediga kütuse kasutamisel tekib palju agressiivse loomuga põlemis jääke, mis võivad õli riknemist kiirendada mitmeid kordi. Näiteks diiselkütuste puhul suurendab normist suurem väävli sisaldus happeliste ühendite teket mootoriõlis ja neutraliseerivad lisandid kasutatakse õlist kiiresti ära. 

Aastat töötame

Rahulolevaid kliente

Rehvitööd

Rehvitöö teostamine on üks tähtsamaid tehnoloogilisi operatsioone, mis määrab rehvide ekspluatatsiooni õigsust, rehvide läbisõitu, mugavust ja mis kõige tähtsam – turvalisust. Rehvide ning velgede õigest tasakaalustamisest sõltub tähtsal moel terve veermiku funktsionaalsuse kvaliteet.

 Kaasaegne rehvitöökoda F1 Autohooldus – kvaliteetne itaalia varustus SICAM ja uusim rehvide ning velgede paranduse tehnoloogia. 

 

Helistage meile:

+372 58 4444 68

Teenused

Käsipesu, keemiline pesu, poleerimine– teostatakse kvalifitseeritud spetsialistide poolt ning uusima tehnika abil. Parima tulemuse saavutamiseks kasutame ainult tippklassi autokeemiat.

Rehvitööd, tasakaalustamine, rehviparandus– teostatakse kõrgklassi tehnika abil ning garanteerides parimat kvaliteet

Partnerid

Kirjutage meile

Estonia, Tallinn, Paldiski mnt. 231b

5844 4468

info@f1auto.ee